Blog

Novinky z nášho prostredia.

In cooperation with our partners, we bring you interesting blogs from the world of housing.

susedia.sk
Nová verzia Spoločné Bývanie je Susedia.sk

Už viac ako 10 rokov na slovenskom trhu rozvíjame aplikáciu, ktorá sa venuje digitalizácii bytových domov a ich správy. Paralelne vznikala na českom trhu aplikácia Sousedé.cz. Vzhľadom na to, že vnímame silnú synergiu v tom čo robíme, sme sa rozhodli spojiť naše úsilie a priniesť našim používateľom väčší komfort a viac funkcionalít v spoločnej aplikácii Susedia.sk. O benefitoch, ktoré poskytuje spojenie Spoločného Bývania a Sousedé.cz sa dozviete viac v tomto článku!

Energie pre VBNP v roku 2023 nakoniec nebudú až tak drahé + kalkulačka

Strach zo zvyšovania ceny energií nás všetkých sprevádza už od leta 2022. Nakoniec však napriek enormnému celosvetovému nárastu ich cien vláda vytvorila sociálnu sieť regulácií a jednou z nich je aj regulácia energie na vykurovanie teda teplo a to aj v domových kotolniach. Navýšenie bude, ale báť sa ho väčšina Slovákov naozaj nemusí.

Digitalizácia bytových domov ako nevyhnutný krok pre spokojnosť obyvateľov.

V tomto blogu sa pozrieme na to, prečo je dôležité digitalizovať komunikáciu v bytových domoch a aké benefity s tým súvisia.

Dôležitosť zástupcov vlastníkov bytov v bytových domoch

V bytových domoch zohrávajú zástupcovia vlastníkov bytov dôležitú úlohu pri zabezpečovaní efektívnej komunikácie, udržiavaní harmonických podmienok bývania a ochrane záujmov všetkých obyvateľov. V tomto blogu preskúmame dôležitosť zástupcov vlastníkov bytov a zdôrazníme ich kľúčové zodpovednosti v riadení bytových komplexov.

Zdroj: tyzden.sk
Všetko, čo o nás neviete 🤫

Sme viac ako len to, čo si prečítaš na stránke O nás. Takisto, ako naša webová aplikácia skrýva oveľa viac, ako len to, čo často prezentujeme pod pojmom najväčšie benefity. Ďakujeme tým, ktorí sú vnímaví a dovolili nám predstaviť seba aj appku v trochu inom svetle.

Ohováranie suseda ako trestný čin

Ohováranie v prostredí bytoviek je často až „národným športom“. Kedy prekročí tenkú hranicu a stane sa trestným činom? Je rozdiel medzi ohováraním a hodnotiacim úsudkom? Aká je miera spoločenskej vážnosti v bytovom dome?