Benefits

01
Electronic Voting

Say goodbye to paper voting! From now on, you can create an electronic voting form for every important decision to be made. No more missing out on voting because you're not at home - thanks to the SMS and email alerts, you'll never miss a vote again, make it count! Plus, the voting process only takes a few seconds of your time.

02
Receive Notifications

If you need to notify, invite or just inform the community of residents, you can do so with the confidence that this important information will reach everyone, as notifications come in the form of both email and SMS.

03
Report Problems

Report any common area issues to the manager or the representative at any time, ensuring prompt attention and resolution. This way, both the responsible people and your neighbours are immediately aware of the problem that needs to be solved.

Get Our Service for up to 30 Flats Absolutely Free for One Year

Partners

Our Blog

Zdroj: tyzden.sk
Všetko, čo o nás neviete 🤫

Sme viac ako len to, čo si prečítaš na stránke O nás. Takisto, ako naša webová aplikácia skrýva oveľa viac, ako len to, čo často prezentujeme pod pojmom najväčšie benefity. Ďakujeme tým, ktorí sú vnímaví a dovolili nám predstaviť seba aj appku v trochu inom svetle.

Ohováranie suseda ako trestný čin

Ohováranie v prostredí bytoviek je často až „národným športom“. Kedy prekročí tenkú hranicu a stane sa trestným činom? Je rozdiel medzi ohováraním a hodnotiacim úsudkom? Aká je miera spoločenskej vážnosti v bytovom dome?