O nás

Spoznaj nás!

Ak to ešte nie je jasné, sme fanúšikovia technológií. Inovovanie na úrovni každodenného života nás začalo napĺňať tak, že sme sa rozhodli výrazne prispievať k zmene života jednotlivcov.

Sme dynamický kolektív plný energie, takže stále niečo nové a zaujímavé vymýšľame. Keď sa nápady sypú, vznikne z toho občas aj niečo užitočné, ako napríklad Spoločné Bývanie.

No a čo by sme to boli za digitálnych nomádov, keby nepodotkneme, že si vždy radi skočíme na dobrý filter do miestnej kaviarne?

Sme otvorení spolupráci s inovatívnymi spoločnosťami a šikovnými ľuďmi, pretože máme chuť robiť malé pokroky ešte vo väčšom! Preto najbližšie, keď budeš mať chuť na dobrú kávu, môže to byť business talk.

👨‍🔬 Baví ma spoznávať rôzne oblasti, prepájať ich a integrovať. Som jeden z tých, ktorý sa snaží orientovať v rôznych oblastiach a hľadať nové možnosti a prepojenia technológií, vedy a podnikateľských plánov.

team member michal
Michal
Co-Founder, Product Manager

👨‍💻 Baví ma vytvárať aplikácie, ktoré ľudia radi používajú, a budovať vysoko efektívne softvérové tímy.

team member miro
Miroslav
Co-Founder, FullStack Developer

Snažím sa veci posúvať vpred, venovať svoj čas zmysluplným aktivitám ale neobídem ani dobrú kaviareň v meste. Mám slabosť pre indickú kuchyňu a pre projekt spoločné bývanie :)

team member diana
Dianka
Project Manager

👨‍💻 Rád sa zamýšľam nad efektivitou, jednoduchosťou, funkčnosťou a snažím sa ich navzájom integrovať do nových nápadov.

team member juraj
Juraj
Graphic Designer, FE Developer

🧑‍💻 Som kreatívny developer, dávam si záležať nie iba na tom aby bol produkt kvalitne implementovaný, ale aj aby dobre vyzeral a jeho používanie bolo pre človeka zážitkom. Fun fact: napriek developerským stereotypom nepijem kávu 🙅‍♂️☕️.

team member peter
Peter
FullStack Developer

Nerada čítam, rada píšem. Napriek tomuto paradoxnému tvrdeniu ma mnohí považujú za chodiacu gramatickú príručku a niekedy aj za cudzojazyčný slovník. :) Skúmať slová do písmenka s marketingovým zámerom ma baví. Ak však niečo milujem ešte viac, je to prax. Tak teda, kam to bude? ✈️

team member terezka
Terezka
Copywriting, Blogging

🐶 Mojim hlavným pracovným zámerom je udržiavať team v dobrej nálade.. ak zrovna nespím. Vo voľnom čase si rada zájdem na filtrovanú vodu do ktorejkoľvek kaviarne a rada si chytím aj lietajúcu piškótku alebo inú pamlsku.

team member muffy
Muffy
Team Support

🧑‍🎨 Je skvelý pocit vidieť, keď ľudia používajú váš design, s ktorým sú navyše spokojní. Mojim cieľom je preto prinášať ľudom pekné, ale hlavne funkčné veci, s ktorými budú radi pracovať.

team member richard
Richard
UI Designer

👨‍🔬 Mám skúsenosti s vedením ľudí, hľadám, podporujem a rozvíjam ich potenciál pri službách pre našich klientov. Som proklientsky orientovaný. Je pre mňa dôležitý klientsky zážitok s dôrazom na kvalitný výsledok. Mám rád technologické novinky, ktoré môžem používať pri svojej práci a tiež v prepojení so službami pre nášho klienta.

team member michal
Robo
Project Manager

Mám rada projekty, ktoré ľudom zlepšujú život. Práve takým sa snažím pomáhať rásť. 🚀 A okrem toho som milovníčkou vzdelávania, psychológie a dobrých kníh.

Hanka
Project manager
chceš sa stať súčasťou nášho tímu?
Otvorené pozície